Basit Burun Estetiği İle Dakikalar İçinde Yeni Sen

Basit Burun Estetiği ile dakikalar içerisinde doğal görünümlü yeni bir buruna sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Basit Burun Estetiği adı kadar basit ve hızlı bu sayede hayallerinize kavuşmak için aylarca beklemenize de gerek yok hızlı karar verebilir hemen ertesi gün hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz, işte bu kadar basit.

Bir çok insan açık burun estetiği ameliyatı olmaktan çekinir her ne kadar karşıdan bakıldığında görülmeyen ufacık bir kesi olsa da bunun olmasını istemez bir çok kişi. İşte tam bu nokta da basit burun estetiği yardımınıza koşuyor. Basit burun estetiğinde noktasal yerlerden bazı medikal ipliklerle burun ucu kaldırılır ya da gerek duyulursa burnun içerisinden küçük kesiler açılır ve çok ama çok ince uçlu yüksek teknoloji ile burun estetiği için özel üretilmiş cihazlar ile tüm işlemler gerçekleştirilir. Böylece dışarıdan asla bir kesi izi belli olmaz içiniz de gönlünüzde daha rahat olur.

Bir çok kişi estetik ameliyat olduğunun farkına varılsın istemez, zaten güzel olan da o değil midir sizce de?

Basit burun estetiğinde asla burun estetiği olduğunuz belli olmayacağı için kafanız daha rahat olur. Yüzünüze en uygun şekilde doğallığınızı bozmadan size yakışan burna basit burun estetiği ile hem de dakikalar içerisinde kavuşmanız artık çok kolay.

Basit Burun Estetiği Estetik International da Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği özel teknikler ile yapılmaktadır. Hasta yorumları üst seviyededir ve kendileri dahi sonuçlarına inanmakta güçlük çekiyorlar. Sizlere de bu bir hayal gibi gelebilir ama kendi gözlerinizle gördüğünüzde bunun mümkün olduğunu anlayacaksınız.

Batuhan Büyükacaroğlu Basit Burun Estetiği Geçirdi Ve İşte Sonucu

basit burun estetiği öncesi Batuhan Büyükacaroğlu 2

basit burun estetiği öncesi Batuhan Büyükacaroğlu

basit burun estetiği sonrası Batuhan Büyükacaroğlu

basit burun estetiği sonrası Batuhan Büyükacaroğlu 2

basit burun estetiği estetik international

basit burun estetiği bülent cihantimur

Beğendiniz mi? Kesinlikle bizce de çok güzel. O zaman size bir kaç süprizimiz daha var bunları da çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews

Basit Burun Estetiği Yaptıran Gamze Kıran

basit burun estetiği öncesi gamze kıran 2

basit burun estetiği öncesi ve sonrası gamze kıran

basit burun estetiği sonrası gamze kıran

Onlarında korkuları vardı ama basit burun estetiğini araştırdılar ve gördüler ki dakikalar içerisinde hayallerine kavuşma şansları var, bu onları cesaretlendirdi ve işte sonuç ortada.

Sizlere birazda güzellik danışmanlığı yapan Zehra Sucuoğlu’undan bahsetmek istiyorum. Kendisi 6-7 yıl kadar burunu ile ilgili estetik kaygılar duyuyordu. Yakından takip ettiği Estetik International’a gitti ve sorununu anlattı. Kendisine 3D üç boyutlu bir kaç çalışma yapıp basit burun estetiğinden sonra kendisini nasıl bir görüntünün beklediğini kendi gözleri ile gördü. Aşağıdaki görseller arasında sadece bir gün olduğunu önemle sizlere söylemek isterim evet sadece 1 Gün.

Basit Burun Estetiği Olan Bir Başka Kişi Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği öncesi Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği öncesi ve sonrası Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği 1 gün sonrası Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği bir gün sonrası Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği sonrası iş başı Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği sonrası Zehra Sucuoğlu röportaj

basit burun estetiği Zehra Sucuoğlu

basit burun estetiği Estetik International karşılama

basit burun estetiği yeni hayatlar

Basit Burun Estetiği açık burun estetiği ameliyatına göre çok daha hızlı yapılabilen hızlı sonuçlar alınabilen bir yöntem. Kesi izi hiç görünmediği için de oldukça fazla tercih edilmektedir. Görsellerden de görülebildiği üzere mükemmel sonuçları ile göz dolduran bir yöntemdir. Bu yöntem ile binlerce hastayı memnun etmeyi başaran Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Kurucusu olduğu Estetik International ARGE çalışmalarına hızla devam etmekte ve daha iyi için çalışmalara devam etmektedir.

Bir çok insan her gün aynaya baktığında mutsuz oluyor, kimi kişiler var ki gördükleri her ayna ya da vitrin camında burnunu görüyor ve moreli bozuluyor. O kadar çok kafasına takıyor ki bazen uykuları kaçıyor ya da a sosyal bir kişiliğe bürünüyor. Mutsuzluğu elbette tüm yüzüne ve bedenine yansıyor. Kendisine bakmaktan vaz geçiyor zaman, zaman pes ediyor. Siz böyle bir duruma düşmeyin lütfen, biliyorsunuz ki ilk önce siz varsınız ve moralinizi her zaman yüksek tutmalısınız. Eğer moralinizi yüksek tutmazsanız bu işinize ya da özel hayatınıza hızla yansır ve sizi daha da derine sürükler.

Peki Ne Yapmalısınız?

Asla Burun Estetiği Olmak zorunda değilsiniz ilk önce bunu bilmelisiniz. Belki ufak bir dolgu ile sorununuz giderilebilinir, ya da çeneniz de bir sorun vardır ve burnunuz büyük görünüyordur. Bunun için Estetik International’a danışıp bir e-mail atıp ya da WhatsApp üzerinden ulaşıp bir kaç fotoğraf paylaşarak nasıl bir çözüm üretilebilinir bilgi alabilirsiniz. Size dakikalar içerisinde mevcut durumunuzu nasıl giderebileceklerini belirten geri dönüş alabilirsiniz. Sizin paylaştığınız fotoğraflar üzerinde dijital oynamalar yaparak önerilen tedavi sonrası nasıl görüneceğinize dair örnek görseller paylaşırlar ve siz her hangi bir ameliyat ya da estetik operasyon olmadan, eğer olursanız nasıl bir görünüme sahip olabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Uygun açılarda çekilmiş bir kaç fotoğrafınızı hemen Estetik International’a ileterek ne istediğinizi belirtirseniz uzman ekibin incelemesi ve doktorunuzun yönlendirmeleri ile dakikalar içerisinde yeni siz nasıl olacak görebilirsiniz.

Öncelikle bilmelisiniz ki önemli olan sizin doğal görünümünüzün korunması olmalıdır. Birine benzemeye çalışmak hiç doğru bir karar değil. Birinin burunu gerçekten çok güzel olabilir ama inanın o kişinin alnı ile elmacık kemikleri ve çenesine oranıda iyidir bu bir bütündür asla bir burun tek başına güzel ya da değil olarak değerlendirilemez, sizin yüzünüzün bir bütün halinde değerlendirilmesi gerekir. Elbette burnunuzda eğrilikler olabilir, çöküntüler veya burun ucu sarkması gibi olumsuz durumlar olabilir yine de yeni burnunuz sizin yüzünüze orantılı olarak şekillendirilmeli ve düzenlenmesi bu doğrultuda ele alınmalıdır.

Spor Kazaları Sonrası Basit Burnun Estetiği

Bazı durumlarda spor kazaları sonucu istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor eğer boyutu çok büyük değilse basit burun ameliyatı ile çözüme ulaşmak elbette mümkündür ama eğer hasar büyük ise hastanın açık burun estetiği olmasını doktorlar uygun bulabilir.

Basit Burun Estetiği İçin Kaç Yaşında Olmalısınız?

Yetişkin bir birey olmanız büyüme sürecinizi doldurmanız ve reşit olmanız gerekmektedir. Onsekiz yaşınızda sorunlarınızın çözümü için başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece sizin için sorun olan burun görünümünüzü basit şekilde düzeltebilir sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kaç Gününüzü Bu Basit Burun Estetiğine Ayırmalısınız?

Basit burun estetiği için sadece bir gününüzü ayırmanız yeterlidir. Her ne kadar operasyon dakikalar sürse de hazırlık süreciniz, gelmeniz gitmeniz bir vakit alacaktır. Hazır olun ertesi gün yeni bir burun ile hayatınıza devam edeceksiniz. Ertesi gün işinize gidebilir hayatınıza bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

Basit Burun Estetiği Ağrılı Bir Süreç mi?

Aslında ağrınız olmayacak, elbette ağrı eşinizin diğer insanlardan düşük olması belki ufak sızlamalara sebebiyet verebilir ama sizin hayat kalitenizi bozacak bir ağrınız olmayacaktır. Yine de özel durumlarda ağrı kesici verilebilir.

Çok daha fazla sorunuz olabilir bunun için lütfen aşağıdaki linki takip ederek Estetik Internationaldan bilgi edininiz.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/basit-burun-estetigi/

Summary
Basit Burun Estetiği İle Yeni Sen
Article Name
Basit Burun Estetiği İle Yeni Sen
Description
basit burun estetiği ile hayallerinize kısa sürede ulaşmak artık çok kolay, makalemizi okuyarak ve öncesi sonrası yaptıranlar hakkında bilgi edinerek kararınızı verebilirsiniz.
Author
Publisher Name
Estetik International
Publisher Logo