Bize Göre Türkiyenin En İyi Saç Ekimi Merkezi ve Benzersiz Yöntemi

En iyi saç ekim merkezi neresidir diye sorsanız hiç düşünmeden cevabımız Estetik International olacaktır.

Bunun başlıca sebebi uzun yıllar AR-GE çalışmaları yapılıp Dünya literatürüne Organik Saç Ekimi Tekniğini kazandırmış olmalarıdır.

Yani sadece saç ekip göndermiyorlar, saçınızın dökülmesine neden olan saç derinizin yeniden sağlığına kavuşmasını ve ekilen saçların beslenebilmesini sağlıyorlar ki uzun yıllar saçlarınız sizin ile sağlıkla yaşamaya devam etsin.

Saç Ekimi ülkemiz de tüm Dünya’da kabul görmüş kalite de yapılmakta ve büyük ölçü de sağlık turizmine katkı sağlamaktadır. Özellikle Avrupa ve Ortadoğudan oldukça fazla talep gören ve ülkemizde geliştirilen tekniklerle saç ekimi konusunda yüksek başarılı sonuçlar elde edilmiş böylece ülke ekonomisine oldukça katkı sağlamış bir sektör haline gelmiştir.

Bu Makale de Saç Ekimi İle İlgili Neler Bulacaksınız

  • Başarılı Sonuçlar Alınan Saç Ekimi Teknik ve Yöntemleri
  • Sonuç ve Başarı Oranları Hakkında
  • Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası
  • Bizim Önerdiğimiz Saç Ekimi Merkezi Hangisi

Gözümüzle gördüğümüz ve Başarılı Sonuçlar Alındığına Şahit Olduğumuz Saç Ekimi Teknik ve Yöntemi Hangisi

Siz hiç kel ama saç ekimi yapan çokta iddalı olan kişiler ile karşılaştınız mı?

Lütfen üşenmeyin araştırın bir sürü göreceksiniz, gülmeyin lütfen maalesef bu bir gerçek. Herkes gibi nasıl yani diye kendinize sormuşta olabilirsiniz, içinizden maalesef gördüm de demiş olma ihtimaliniz oldukça fazla. Peki bu nasıl olabiliyor? Bir çok sektörde olduğu gibi maalesef bu sektörde de merdiven altı çalışan yada kültür olarak kendini bir yere getirememiş fakat maalesef ülkemize inanılmaz bir döviz girdisi sağlayan bu gelişen sağlık sektörünü baltalayan bazı oluşumlar vardır. Elbette bir çok mağdur yaratmakla kalmamış düzgün çalışan işini çok iyi ve büyük başarı oranı ile yapan kişi ve kurumları da kötü yönde etkilemektedir.

Öte yandan işini çok iyi yapan kendini ve hizmet ettiği sektöre katkı sağlayan kişi ve kurumlar da bulunmaktadır. Op. Dr. Bülent Cihantimur ve kurucusu olduğu Estetik International kesinlikle kendini geliştiren ve bu sektöre katkı sağlayan kişi ve kurumdur.

Peki bu nasıl olmuştur?

Size ilk önce bir resim göstermek sonrasında da detaya inmek istiyorum.

Saç Ekimi Öncesi Op. Dr. Bülent Cihantimur

saç ekimi öncesi

ve Op. Dr. Bülent Cihantimur kendisinin bulduğu ve geliştirdiği Organik Saç Ekimini ilk kendisinde deneyerek sonucu ispatladıktan sonraki hali

bülent cijantimur organik saç ekimi

Bence böyle olmalı, eğer bir kurum ya da bir doktor saç ekimi yapıyorsa en güzel vereceği örnek kendi saçları olur sizce de böyle değil mi?

Organik Saç Ekimi’ni ilk duyduğumda beni şaşırtan bir yapısı vardı. Her büyük icat gibi basit bir mantık vardı işin içinde. Op. Dr. Bülent Cihantimur’un savunduğu tez çok basit. Diyor ki uzun yıllardır saç ekimi için odaklanılan yer saç köklerinin nereden ve hangi yöntem ile alınacağına yönelikti hatta bunun için robotlar dahi tasarlandı. Oysa ki bence en önemlisi saç kökünün nasıl alınacağı kadar saçın ekileceği alanda bir sorun var mı tespitinin yapılarak bu alanın zenginleştirilmesidir.

Basitçe yaptığı örnekleme de bir toprağa ekin ekeceksiniz siz tamamen ekine odaklanıyorsunuz peki ya toprak elverişli mi? Bunu hiç düşünmüyorsunuz. İşte bu bakış açısı ile organik saç ekimi geliştirildi.

Peki bu organik saç ekimi nasıl yapılıyor nelere dikkat ediliyor?

İlk olarak organik denmesinin mantıklı bir açıklaması var bunu anlatmalıyız;

Saçların döküldüğü alan kan dolaşımı ve yağ hücreleri açısından zayıflamıştır bu sebeple ilk önce bu alan zenginleştirilmelidir peki ama nasıl?

%100 formülü söylenmese de kısaca bir mantıkta anlatılıyor

Hastanın kendi vücudundan bir miktar kendi yağı alınıyor bu özel bir enjektör ile acısız ve izsiz yapılıyor. Sonra bu yağ özel bir yöntem ile bazı bileşenlerine ayrılıyor. Bu özel bileşen hiç bir ilaç vesaire katkı maddesi içermiyor sonra hastanın bu tamamen kendi yağından türetilmiş bileşen saç ekimi yapılacak bölgeye enjekte ediliyor ve ekim yapılacak alanın saç köklerini besleyebileceği kadar zenginleştirilmesi sağlanıyor.

İşte bu sebeple hiç bir ekstra dış madde içermemesi tamamen doğal ve hastanın kendi kan ve yağ hücreleri ile işlemin organik yapılması sebebi ile işlemin adına Organik Saç Ekimi denilmesi uygun bulunmuş.

Tüm Dünya şaşkın ve inanılmaz bir rağbet var

Dünya’nın en saygın estetik cerrahi konferanslarında tanıtılmış bu yöntem inanılmaz bir tepki aldı, öyle ki sunum sonrası uzun süre alkışlandı. Oldukça basit ama daha önce kimsenin düşünmediği bu yöntem Sadece Estetik International Bünyesinde Yapılmaktadır. Elbette bazı merdiven altı ve tam olarak nasıl yapıldığını bilmeden izinsiz yapmaya çalışan yerlerde vardır ama buralar da yapılan işlemler maalesef büyük ölçüde başarısızlıkla sonuçlanıyor. Sebebi ise bu yöntemi geliştirmek tam iki yıl sürmüştür ve yukarıda anlattığımız özeti işin tam olarak aslı zannedip hasta mağduriyetlerine sebep olunmaktadır. Oysaki bu işlem gizliliği korunan bazı detaylar içermektedir. Bu sebepledir ki taklitlerden her zaman kaçınmanızı öneririz. Eğer bir şey icat edildi ise bunu en iyi yapacak olan icat edilen yer ve icat eden kişi olacaktır. İş sağlık olunca taklitler aslını yaşatamıyor aksine başarısızlıkları ile başarıyı garanti eden kişiyi de kötülemiş olmaktadırlar.

Estetik International Organik Saç Ekimi Yönteminde %100 memnuniyet garantisi veriyorlar nasıl mı?

Yöntemine o kadar güveniyor ki saç köklerinin tutmaması gibi bir durumda hiç bir ücret talep etmeden tutana kadar işlemleri tekrarlıyor henüz başarısızlık ile karşılaşmadıklarını söylüyorlar.

estetik international saç ekimi

Bizim önerimiz alanında uzman olmuş hasta sağlığı ve memnuniyetini en ön planda tutan bir sağlık kuruluşu ile ilerlemeniz olabilir. Bu gün var yarın nerede belli olmayan ya da kendisinin tüm Dünya da saygı görmüş yöntemleri olmayan her hangi bir yeri sadece finansal açıdan tercih etmektense işini ciddiye alan uzman bir doktor ile ilerlemeniz hem sağlığınız hem de dış görünüşünüz açısından en sağlıklı olan olacaktır.

Her fırsatta yapılan uyarları lütfen dikkate alın, gerçekten hiç bir şey sağlığınızdan asla daha değerli değildir.

Saç ekimi bilimsel olarak yapıldığı zaman risk içermez ve kalıcı olur. Fakat sadece taklit etmeye çalışan birinin olayı tam olarak anlamadan başarı elde etmesi hastalarını memnun etmesi mümkün değildir.

Makalemizi okuduğunuz için çok teşekkür ederiz sevgiler

http://www.estetikinternational.com.tr/sac-ekimi/

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu