Burun Estetiği Günah mı Kim Ne Diyor

Burun Estetiği Günah mı? Burun Estetiği Yaptırmak İstiYorum Acaba Günahmıdır gibi bir çok soru sorulduğunu duyuyoruz, görüyoruz. Burun Estetiği yaptırmak isteyen ama bu sorular ile aklı karışık o kadar çok kişi var ki, biz de kim ne diyor tek bir yerde toplamak istedik.

Aşağıdaki videolardan kısa kısa hangi hoca tam olarak ne demiş izleyebilirsiniz.

Burun Estetiği Günah mı Nihat Hatipoğlu Ne Diyor?

Bu konu da Nihat Hatipoğlu’nun yorumu eğer burnum şu ya da bu sanatçıya benzesin gibi bir özentiniz yok ise, sadece psikolojik olarak etkileniyorsanız, başkaları tarafından çirkin bulunuyorsa ya sa siz bu konuda aşırı hassassanız, elbette tıbbi olarak bir müdahale de bulundurabilirsiniz demiştir. Aşağıdaki videoda detaylı anlatmıştır dilerseniz izleyebilirsiniz.

Burun Estetiği Günah mı Cübbeli Hoca Ne Diyor?

Cübbeli Hoca diyor ki eğer burun tıkanıklığı, allah korusun bir kaza sonrası deforme ya da doğumdan gelen rahatsızlık veren bir kemik veya kadının erkeğe benzemesi veya erkeğin kadına benzemesi gibi istenmeyen sağlık sorunlarına tıbbi olarak müdahale edilmesi caizdir. Aksi halde sadece estetik kaygısıyla yapılması caiz değildir.

Burun Estetiği Günah mı Abdülaziz BAYINDIR Ne Diyor?

Abdülaziz BAYINDIR Burun estetiği ile ilgili eğer sağlık açısından yapılması gerekiyorsa doğru bir şeydir caizdir diyor. Fakat estetik görüntümü değiştirmek istiyorum bu caiz değildir fıtratı korumak lazımdır diyor. Botoksa caiz değildir diyen Bayındır uzun boylu kadınların da topuklu ayakkabı giymesini eleştiriyor bu video da.

Burun Estetiği Günah mı Nureddin Yıldız Ne Diyor?

Nureddin Yıldız’da sağlık açısından örneğin bir kaza yaşadınız burun estetiği yaptırabilirsiniz diyor. Bu tür istenmeyen durumlar sonrası her hangi bir estetik ameliyat olmak ya da burun estetiği yaptırmak günah değildir diyor.

Burun Estetiği Günah mı Mustafa Karataş Ne Diyor?

Mustafa Karataş’ta elzem durumlarda ihtiyaç var ise, kaza vs. oldu ise, nefes almayı zorlaştırıyor ya da sağlık sorunları mevcut ise yaptırabileceğinizi söylüyor.

Kısacası Burun Estetiği dini açıdan eğer bir gereklilik var ise yaptırılabilecek bir şeydir.

Konuyla ilgili sorularınız var ise lütfen bize sormaktan çekinmeyin, Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.