Burun Estetiği İstanbul da Olmak İsteyenler İçin Tavsiyeler

Burun Estetiği İstanbul da olmak isteyenler için tavsiyeler paylaşmak istedik sizlerle. Bu oldukça fazla gerçekleşen ve talep gören estetik cerrahi operasyonu oldukça hassasiyet gerektiren bir işlem olduğundan özenerek doktor ve estetik merkezi seçimi yapmak gerektiğini düşünüyoruz. Bu konu da öne çıkan kurumlardan biri Estetik Internaional ve kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur olmaktadır.

İstanbul’da Burun Estetiği olmak istediğiniz de oldukça fazla seçenek ile karşı karşıya geliyorsunuz. Bu konuyu derinlemesine araştırdığınızda da bir çok revizyon burun estetiği gerektiren memnun kalınmayan operasyonlar hakkında eleştiriler ile karşılaşıyorsunuz. Böyle bir durum ile karşılaşınca ise insan oldukça kararsızlaşıyor ve ne yapacağını bilemez hale gelebiliyor.

Biz bu tür bir durum ile karşılaşan kararsız kalan ve bu durumdan sıkılanlar için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi artık çağımız teknoloji çağı ve bu teknolojilere en hakim olan her ne meslekten olursa olsun insanlar daha başarılı oluyorlar. Bu durum estetik cerrahi alanında da en etkin biçimde gözlemlenmektedir. Her yıl çok daha hatasız işlem yapmaya yardımcı teknolojik araçların icat edilip piyasaya çıkması ve bu cihazları tecrübe ile kullanan doktorların azlığı sıkıntılı bir durumdur. Burda bu cihazlara olan hakimiyet ve yapılan ameliyat operasyon sayısı doktorun tecrübesini belirleyen büyük bir etkendir.

burun estetiği istanbul estetik international burun estetiği istanbul tavsiye burun estetiği istanbul istanbul burun estetiği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir doktor bu cihazları ne kadar çok kullanır ne kadar çok ameliyat gerçekleştirirse o kadar ileri seviye de tecrübe kazanır ve her yaptığı operasyon bir öncekine göre daha iyi olur. Bu cihazlar oldukça pahalı bir teknolojiye sahiptir bu sebeplede her kurumda bu son teknoloji cihazlar olmadığından ve tüm doktorlar bu cihazları yeterli oranda kullanıp tecrübe kazanma şansı bulamadığından bazı doktorların daha fazla tecrübe kazanması gibi bir durum ortaya çıkmaktadır ki zaten sizin de dikkat etmeniz gereken noktaların başında bu durum gelmelidir.

Estetik International bu üst düzey teknolojiyi yakınen takip eden tüm doktorlarının bu cihazlar ile ilgili eğitim alıp operasyonlarında bu cihazlar ile çalışmalarını sağlayan Estetik International doğal olarak Doktorlarının ileri seviye tecrübe edinmelerini sağlamaktadır. Özellikle Avrupa’dan yoğun talep gören bu kurum da İstanbul da  Burun Estetiği olmak için her yıl yüzlerce kişi gelmekte ve kendi ülkelerine geri dönmektedirler. Bu tür operasyonlar Ülkemizde çok daha uygun maliyetler ile ve çok daha fazla sayıda yapıldığı için çok daha fazla başarılı operasyon ile gerçekleştirilmektedir. Bu bilinen gerçeği siz de görmezden gelmemelisiniz, bilmelisiniz ki bir operasyon bir kurum da o kuruma bağlı doktorlar tarafından ne kadar çok gerçekleştiriliyor ise o kadar çok tecrübe edinmiş ve mükemmel işler çıkartıyorlar demektir.

Elbette bizim de bu durumda yapılan burun estetiği ameliyatlarının sayısı ve doktor tecrübesinin fazlalığı sebebi ile istanbul da burun estetiği için tavsiyemiz Estetik International ve kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur olmaktadır.

Eğer siz de İstanbul da Burun Estetiği olmayı düşünüyorsanız Tavsiyemiz Estetik International olacaktır.

Bu linkten istanbul burun estetiği Estetik International adresine ulaşabilir ya da aşağıdaki haritadan faydalanabilirsiniz.


Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz http://www.burunestetiği.gen.tr/istanbulda-en-iyi-burun-estetigi-doktorlari-estetik-internationalda/

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu