İstanbulda Burun Estetiği Doktor Tavsiyeleri

İstanbulda Burun Estetiği Doktor Tavsiyeleri için bir çok siteyi dolaştığınızı ve bize de bu şekilde ulaştığınızı varsayıyorum. Elbette bu konu da bir tavsiye vermek sizi yönlendirmek yerine kendi bakış açımı sizin ile paylaşmak istiyorum.

Bence bir alanda uzman olabilmek en iyiler arasına katılabilmek hiçte kolay değil. Daha önce bir kitapta okuduğuma göre her arzu ettiğiniz alanda gerçekten başarılı olabilmenin sırrı o işi en az 1.000 defa tekrarlayarak yapmakmış. O zaman bu seçtiğiniz işte ileri seviye bir kaliteye gelip uzmanlaşabiliyormuşsunuz. Buna sanırım hepimiz katılıyoruzdur. Biz buna kısaca tecrübe diyoruz. Demesi kolay ama uygulaması hiçte kolay değil. İşte bu yazıda sizinle bu konuda fikir alışverişinde bulunmak istiyorum.

Bu makale de neler bulacaksınız?

1- İstanbulda Tanıdığımız ve Burun Estetiği Yapan Tecrübeli Doktorlar

a- Op. Dr. Bülent Cihantimur

b- Op. Dr. Bahadır Baykal

2- Burun Estetiğinde Tecrübe Neden Bu Kadar Önemli

3- Burun Estetiği Öncesi Nelere Dikkat Etmelisiniz?

4- Araştırmalarınızı Nasıl Yapmalısınız?

Hemen Bize Ulaşın Bilgi veya Fiyat Talep Edin

Makalemizin detaylarına inmeden önce ufak bir hatırlatma yapmak isterim ki bu makale sadece bilgi paylaşımı için yapılmıştır. Paylaştığımız bilgilerin teyidini yapmanız sizin için en doğrusu olacaktır. İster burada yazsın ister başka bir sitede her ne olursa olsun asla tek bir yerden aldığınız bilginin tek doğru olduğunu düşünmeyin ve kesinlikle doğruluğunu teyit edin.

İstanbulda Tanıdığımız ve Burun Estetiği Yapan Tecrübeli Doktorlar

Bilmenizi isterim ki ismini sıralayacağım doktorlar kesinlikle işlerini en iyi yapan doktorlar arasındadır. Yıllarını bu işe vermiş çok tecrübeli hekimlerdir. Estetik cerrahinin her alanında başarılı oldukları gibi Burun Estetiği konusunda da ileri tecrübe sahibi doktorlardır.

Op. Dr. Bülent Cihantimur

basit burun estetiği bülent cihantimur

Kendisi oldukça tecrübeli binlerce estetik operasyonu başarıyla yapmış biridir. Çeşitli estetik cerrahi alanlarındaki başarısı yurt dışında takdir kazanmış tanınmış kısacası ünlü bir estetik cerrahtır. İsmini ve kurucusu olduğu Estetik International’ı daha önce duyduğunuza eminim.

Op.Dr. Bülent Cihantimur Burun Estetiği konusunda illa açık ameliyat yapalım diyenlerden değil. Bu konuda hastaların işini kolaylaştırmak için geliştirmiş olduğu bazı yöntemler var. Bunlardan biri de “Basit Burun Estetiği” ile ilgili olandır.

Basit Burun Estetiği ile sadece 20 dakika da başarılı bir burun estetiği vadetmekte ve bunu da yapmaktadırlar.

Şimdi diyeceksiniz ki yirmi dakika da burun estetiği mi olur, ama bu sizin bildiğiniz açık ameliyat olmadığı için yapılabilmektedir. Oldukça fazla sayıda başarılı sonuçlar alan kişilerin bir kaç videosuna belki göz atmak isteyebilirsiniz.

İlk Önce Basit Burun Estetiği’nin Bir Haberini İzlemenizi Tavsiye Ederim

Basit Burun Estetiği Yaptıran Bir Başka Kişi Olan Batuhan Büyükacaroğlu’nun Videosu

Bir Diğer Basit Burun Estetiği Yaptıran Kişi İse Gamze Kıran

Sonuçlardan ne kadar da memnunlar öyle değil mi inanılmaz. Hele ki Gamze Hanım bildiğiniz bambaşka biri olmuş sizce de öyle değil mi? Elbette bu kadar değişmesinin bir diğer sebebi de Örümcek Ağı Estetiği. Eğer Örümcek Ağı Estetiği ile ilgili bir bilginiz yoksa kesinlikle araştırın derim, sonuç ortada yani.

Peki nedir bu “Basit Burun Estetiği” denilen yöntemin aslı?

Bu estetik operasyon da burundaki kemik kırılmıyor ya da açık bir ameliyat olmadığı için görünen hiç bir kesi bulunmuyor. Bu sebeple de hiçbir şekilde ne bir morluk ne de bir ağrı beklenmiyor. Açıkcası burun estetiği olmaya korkan hastalar için bulunmaz fırsat.

Burun kemiği eğri ya da oldukça bariz bir bozukluk var ise tercih edilen bir yöntem değil. Ama eğer ki siz ufak dokunuşlarla yüzünüze uygun yakışan bir buruna sahip olabilecekseniz Op. Dr. Bülent Cihantimur öncelikle hastalarına bu yöntemi öneriyor. Boşuna büyük operasyonlar geçirip bir yıl iyileşmeyi beklemenin ilk etapta anlamsız olduğunu düşünüyor.

Açık ameliyatlarda ameliyat sonrası hastayı alçılayıp eve gönderiyoruz ve nasıl bir iş çıkarttığımızı görebilmek için hastanın iyileşmesini bekliyoruz bu tür durumlarda her hastanın iyileşme süresi farklıdır ve açık ameliyat olduğu için çeşitli komplikasyonlara da açık oluyor bu sebeple bizim ilk tercihimi basit burun estetiği diyor kendisi.

Şimdi böyle gelişmiş ve gerçekten işe yarayan bir yöntem varken denemek bana da en mantıklısı gibi geliyor. Neden geri dönüşü olmayan bir yola gireyim ki? Baktım ki bu yöntem olmadı yani istediğim sonucu alamadım, kaybedeceğim hiç bir şey yok, gider Açık burun estetiği olurum olur biter.

İşte Op. Dr. Bülent Cihantimur da aslında bunu anlatmak istiyor, ilk başta bu yöntemi hastalarıma öneriyorum derken.

Eğer siz de burun estetiği olmayı kafanıza koyduysanız ama yinede çekinceleriniz var ise bu yöntemi sadece yarım gününüzü ayırarak ve ameliyathane de sadece yirmi dakika geçirerek deneyebilirsiniz. Öğleden sonra yeni bir siz ile karşılaşacaksınız baktığınız aynada, çok heyecanlı sizce de öyle değil mi?

Op.Dr. Bahadır Baykal

istanbul burun estetiği doktoru bahadır baykal

Op. Dr. Bahadır Baykal özellikle Revizyon Burun Estetiğinde tanınmış bir doktor. Her ne kadar tercihim bu değildi dese de belki de en çok revizyon burun estetiği yapan kişilerden biri kendisi.

Peki neden tercihi Revizyon Burun Estetiği değil?

Aslında çok basit bir açıklaması var, “Keşke ilk ameliyatlarını ben yapmış olsaydım o zaman ikinci kere ameliyat olmak zorunda kalmazlardı” diyor kendisi.

İşinde işte bu kadar iddalı ve mesleğine aşık bir kişi kendisi.

Ben Değişim Diye Buna Derim

istanbul daki en iyi burun estetiği doktorları

Sizce Bu nasıl?

istanbul daki en iyi burun estetiği doktoru

Op. Dr. Bahadır Baykal burun estetiğinde dikkat edilmesi altın kurallar olduğunu ve bu kurallar doğrultusunda başarılı ameliyatlar yapılabileceğini söyleyenlerden.

Peki Nedir Bu Kurallar?

Örneğin bazı kişiler ellerinde fotoğraf ile gelip burnum böyle olsun istiyorum diyorlarmış, bu tür durumlar ile başa çıkmak gerçekten zor diyor. Elbette bunun bir çok teknik sebebi var ama basite indirgersek heykel traşın mermeri şekillendirdiği gibi insanı şekillendirmek o kadar kolay değil.

Neden mi?

Her insanın iyileşme süresi, biçimi, ödem miktarı, tepki boyutu vs. bir çok değişken sebebi ile bire, bir sonuç almak imkansıza yakındır.

Ayrıca her insan bir birinden oldukça farklı kemik, kas ve yağ dokusuna sahiptir. Bu sebeple bir fotoğraftaki burun o fotoğraftaki kişiye çok yakışıyor çok güzel olabilir ama sizin kemik yapınız yüz hatlarınıza uygun olmayabilir.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü kişiye özel ameliyatlar tasarlanmalı ve yapılmalıdır. Böylece benzersiz size özel ve size yakışan görünüm ile mutlu bir sonuca varılabilir.

Burun Estetiğinde Tecrübe Neden Bu Kadar Önemli?

Burun estetiği canlı doku üzerinde yapılan oldukça zor bir estetik cerrahi operasyondur. Bu operasyon da hatasız iş çıkartmak için yüzlerce ameliyatı başarılı bir şekilde icra etmek gerekir. Sonrasında olgunlaşılır ve herkesin beğendiği mükemmel işler çıkartılabilir bir tecrübeye ulaşılabilir. Eğer bir defa da istediğiniz görünüme kavuşmak istiyorsanız sizin için en doğru seçim oldukça tecrübeli bir doktor ile bu yola çıkmanızdır.

Burun Estetiği Öncesi Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sizi sıkan durmadan aynaya bakmanıza sebep olan burnunuz için ameliyat olmaya karar verdiğiniz zaman önceliğiniz doğru doktoru seçmek olmalıdır. Kapsamlı bir hastane de operasyonunuzu olmak sizin için çok önemlidir. Birine benzemeye çalışmaktansa kendiniz olmaya çalışmanız, size en yakışan burun için güvenerek seçtiğiniz doktorunuzun tavsiyelerine uymanız önemlidir.

Araştırmalarınızı Nasıl Yapmalısınız?

Öncelikle ince eleyip sık dokuyun lütfen. Doktorunuzu iyice araştırın ve eğer daha fazla yardım isterseniz bize aşağıdaki form ile ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu