Kadınlarda Vajina Estetiği ve Genital Güzelleştirme Hakkinda

Bir çok kadın genital kararma vajina da gevşeme gibi sorunlar ile doktorlarına başvuruda bulunuyor ve bu soruna Ödüllü Doktor Op. Dr. Bülent Cihantimur yenilikçi bir yöntemle yaklaşarak bu sorunlardan Vajina Estetiği ile kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Özellikle Vajina Estetiği konusunda Genital Güzelleştirme konusunda yaptığı çalışmalar nedeni ile ödüle layık görülen Op. Dr. Bülent Cihantimur bu konuda oldukça başarılı. Estetik İnternational kurucusu olan Cihantimur bir çok TV programında bu konu hakkında detaylı bilgilendirme programlarına katıldı belki denk gelmişsinizdir. Monaco da yapılan bir Plastik ve Estetik Cerrahlar kongresinde yapmış olduğu sunum üzerine çok etkilenen üyeler tarafından Vajina Estetiği ve Genital Güzelleştirme üzerine ödüllendirilmiştir.

Dünya Plastik Cerrahi Kongresinde ( World Plastic Surgery Congress ) Golden Bistoury Ödülüne layık görülmüştür.

Vajina Estetiği

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un yapmış olduğu sunum oldukça fazla alkış almış ve ödüle verilmiştir. Uyguladığı ve geliştirdiği yöntem aslında çok basittir. Yüz bölgesi gibi çok hassas bölgelerde de uygulanan Örümcek Ağı Estetiği ya da kişinin kendi yağ dokusunun alınarak uygun görülen alanlara enjekte edilmesi gibi bir çok yöntemden en doğrusu seçilmektedir.

Vajina Daraltılması ya da Vajina Kararması gibi sorunlar için Cihantimur Yağ Transferi gibi alanında ün yapmış yöntemleri geliştiren Cihantimur, kişinin Vajinası Daraltılması icap ediyorsa, hastanın kendi yağ dokusu uygun alana enjekte edilerek vajinanın daha doldun ve sıkı olmasını sağlamaktadır. Benzer bir yöntem vajina kararması için de sıklıkla tercih edilmektedir. Bazı durumlarda vajinanın dudak sarkma problemi için de ufak lazer kesileri ile hızlıca sonuca varmak mümkün olmaktadır.

Artık farklı bir çağda yaşıyoruz kişiler yüzlerine gösterdikleri özeni tüm vücutlarına göstermektedirler.

Kaynak 1: http://www.bulentcihantimur.com/estetik/vucut-estetigi/vajina-estetigi

Kaynak 2: http://www.estetikinternational.com.tr/vajina-estetigi/

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu