Kepçe Kulak Ameliyatı İple Olursa Kolay ve Hızlı Bir Teknik

Kepçe Kulak Ameliyatı Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği bir teknik olan İple Kulak Estetiği tekniğinden önce daha zor bir operasyondu. Fakat geliştirilen bu yeni teknik ile çok daha hızlı operasyonlar yapmak ve hastanın hemen ertesi gün sosyal ve iş hayatına dönmesi mümkün olabiliyor.

Kepçe kulak ameliyatı olmayı düşünen ama bunun sıkıntılarını çekmek istemeyenler için bire, bir yöntem denilebilir. Kesi olmadan cerrahi ipler yardımı ile kısa bir sürede gerçekleştirilen bu yöntem ile kepçe kulaklardan dakikalar içerisinde kurtulmanın bir çok insana mucize gibi geldiğini biliyoruz.

Kepçe Kulak Ameliyatı İle İlgili Bu videoyu izlemenizi öneririz


Op. Dr. Bülent Cihantimur’un ilk geliştirdiği ve oldukça yaygınlaşan bu teknikte derin kesiler kullanmak yerine ufak deliklerden kulak derisi ile kıkırdak arasına iğne ile girilerek cerrahi iplikler ile kulak kafa tasına doğru yeterli miktarda yaslanması sağlanmakta ve böylece dakikalar içerisinde hasta kepçe kulak probleminden kurtulmaktadır.

Lokal anestezi yöntemi tercih edildiği için aileler arzu ederse ilk okul çağındaki bir çocuğa bile bu uygulama yapılabilir. Kepçe kulaklardan şikayetçi olan insanların büyük bölümü okul çağlarından itibaren okul da arkadaş ortamında mevcut fiziksel görünümleri sebebi ile çirkin esprilere maruz kalmakta ve ilerki yaşlarda kalıtsal psikolojik sorunlara sebebiyet olabilmektedir.

Bu tür durumların sıkıntılarından muzdarip kişilerin ve ameliyat korkusu olan hastaların özellikle tercih ettiği iple kepçe kulak ameliyatı bu kişilerin sorunlarına en hızlı çözüm olabilmektedir.

Op. Dr. Bülent Cihantimur estetik camiasına bir çok teknik kazandırmıştır. İple Kepçe Kulak Ameliyatı da bunlardan biridir.

İple Kepçe Kulak Ameliyatı ve Diğer Geliştirdiği Tekniklerden Bazıları

  • Örümcek Ağı Estetiği
  • Basit Burun Estetiği
  • Genital Güzelleştirme
  • Organik Saç Ekimi

Örnek olarak gösterilebilir.

Özellikle estetik ile aranız iyi ise Örümcek Ağı Estetiğini mutlaka duymuşsunuzdur. Eğer erkek iseniz büyük ihtimalle Organik Saç Ekimi’ni duymuşsunuzdur.

İnternette arama yaptığınız zaman bir çok doktorun bu tekniği uyguladığını görebilirsiniz. Bu çok iyi bir şey düşünsenize bir teknik buluyorsunuz ve hem insanlar bunu tercih ediyor hem de diğer meslektaşlarınız bu yöntemi benimseyip kullanıyorlar.

Ben her zaman bu tür tekniklerin her zaman en iyi uygulayıcısının tekniği geliştiren kişi olduğuna inanmışımdır. Hayat tecrübem ile de bunu bir çok alan da gözlemledim.

Kepçe kulaklarınızdan muzdarip iseniz bu tekniği ve Op. Dr. Bülent Cihantimur”u araştırmanızı öneririm.

Kendisi Dünya Estetik Cerrahi Kongresinde teknikleri ile ilgili sunumlar yapmış büyük ilgi görmüş ödül almış ve bir çok akademik makale de referans olarak gösterilmiştir.

Ülkemiz de ise 2014 yılın da Türkiye’nin en iyi tıp adamı seçilmiş, Dünya’da ise ilk 50 Estetik Cerrah arasında gösterilmiştir.

Tüm bunlara rağmen mütevazı bir kişiliği olan Op. Dr. Bülen Cihantimur’a kurucusu olduğu Estetik International üzerinden veya http://www.bulentcihantimur.com/estetik/yuz-estetigi/kepce-kulak adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı İple Nasıl Yapılır Bu Animasyon Video da İzleyebilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı ile bir çok Erkek ve Kadın çocukluğundan beri yaşadığı sorunları geride bırakabiliyor.

Siz de daha fazla bilgi için bize ulaşabilir aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep FormuSummary
Kepçe Kulak Ameliyatı
Article Name
Kepçe Kulak Ameliyatı
Description
kepçe kulak ameliyatı iple nasıl yapılır Op. Dr. Bülent Cihantimur'un geliştirdiği ve tanıttığı bu teknik ile ilgili bir çok bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.
Author
Publisher Name
Op. Dr. Bülent Cihantimur
Publisher Logo