Meme Büyütme de 2016 Yeni Yöntemler Varmı

Meme Büyütme Yağ Transferi İle Çok Daha Doğal Oluyor Biliyor muydunuz?

Op. Dr. Bülent Cihantimur ile Estetik International da yaptığımız bir görüşme de eski yöntemlerden olan silikon kullanımı yerine Cihantimur Yağ Transferi gibi yeniliklerin kullanılmasının çok daha fazla tercih edilir olduğunu bizimle paylaştı. Elbette sizin yerinize sorduk Hocam nedir bu yağ transferi diye kendisine. Meme Büyütme ile ilgili kendisine gelen öneri ve şikayetleri değerlendirdiğinde doğallığın çok daha fazla istendiğini gözlemleyen Op. Dr. Bülent Cihantimur kendi geliştirdiği güçlendirilmiş yağ transferi ile doğala en yakın Meme Büyütme operasyonlarını gerçekleştirmeyi düşünüp bunu hayata geçirdiğini bize söyledi.

Meme Büyütme ile ilgili bilinmeyen bir çok değişkenin hastalar ile birlikte değerlendirilmesi ile yıllar içinde geliştirilen bir yöntem olduğu konusunda uzunca bir görüşmemiz oldu. Eski yöntemlerden olan silikon kullanımı yerine artık çok büyük ölçüde hastanın kendisinden vücudundaki fazla yağlardan alınan kendi özel yağ dokusunun meme altına çok daha küçük kesiler ile yerleştirilerek olağan üstü hassasiyetle doğala en yakın Meme Büyütme Ameliyatlarının başarılı bir şekilde yapıldığı konusu bizi de heyecanlandırdı. Belki Hemen Detaylı Araştırmak İstersiniz http://www.estetikinternational.com.tr/meme-buyutme/

Meme Büyütme ile ilgili uzun yıllardır aklıma takılan istediğim ama çekindiğim bu yöntemi duyunca heyecanlanmamak tabiiki benim için olası değildi. Düşünsenize o kadar doğal bir süreç ki zaten sizin vücudunuzda bulunan yağ dokusunun bir yerden alınıp ki bu yer vücudunuz da fazlalık olan bir yerden alınıyor, kolayca da tekrar sizin vücudunuz da örneğin meme gibi bir yere naklediliyor. Böylece iki ayrı şikayetçi olduğunuz bölgeden memnun hale gelebiliyorsunuz. Fazlalık olan bölge incelirken küçük olduğunu düşündüğünüz memelerinizin büyümesi daha dolgun ve seksi bir hale gelmesi daha ne istenebilir ki?

İş böyle olunca Bülent Bey’e olan saygım daha da arttı kendisi o kadar bilgili ki o kadar güzel anlatıyor ki ben şahsen ikna oldum. Zaten aklın yolu da bir değil mi düşündüğünüz de tercih edeceğiniz daha doğru ve doğal bir yöntem biliyorsanız bana da söyleyin. Sanırım bu sohbet hızlıca karar almamı sağladı kendisi oldukça cana yakın biri en kısa zamanda ben de bu operasyonu geçirmek istediğimi söyledim ve el sıkışarak ayrıldık. Şimdi ilk işim Bülent Bey den randevu alıp yıllardır aklımda olan ama hayata geçiremediğim bu hayali hayata geçirmek istiyorum.

Sevgiyle Kalın

Hülya K.