Sipariş Burun Ameliyatı Olmaz

Burun Ameliyatı konusunda bir çok soru var elbette, bu soruların çokluğu kadar da internette boş makale var. İçlerinden bazıları dikkatimizi çekince de sizinle paylaşmak istedik.

“Burun Ameliyatı” konusu sizlerin çokça aklını karıştırıyor olmalı, aklınızda onlarca soru var biliyoruz ve bu sorulara okuyarak yanıtlar aradığınızı da gözlemliyoruz. Web sitemizin analiz raporlarını incelediğimiz de hep arma motorlarına sorduğunuz sorular ile sitemize geliyorsunuz. Hal böyle olunca elbette aklınıza takılan soruların cevaplarını da sitemizde barındırmak durumundayız bunun farkındayız. Bir çok kişinin Burun Estetiği ile ilgili çekinceleri bulunuyor, bir çok bilinçsizce istek ve bu istekleri yerine getirmeye çalışan doktorlar yaşanan sorunlar da oluyor mutluluklarda her şey insanlar için bu konuda da değişen bir şey olmuyor ve burun ameliyatı da bu konunun içine otomatikman giriyor.

Burunestetigim.gen.tr de bir makale ile karşılaştık bu makaleyi sizinle de paylaşmak istedik kendilerine mail atarak sayfa linklerini paylaşacağımızı da belirttik ve sorun olmadığını söylediler.

Burun Ameliyatı Siparişi Olmaz

Op. Dr. Bahadır Baykal ile bir sohbet yapmışlar ve kendileri burun ameliyatları hakkında kendisine gelen ilginç isteklerden örnek vermiş. Bazı hastaları ısrarla beğendikleri bir sanatçının ya da bir aktristin burnu ile aynı burna sahip olmak istiyorlarmış. Bunun imkansızlığı konusunda traji komik örnekler vermiş kendisi bu sohbette. Oldukça mantıklı şekilde aslında şunu söylüyor, insan burnu yaşayan bir organizma, kalıbı alınarak aynısı yapılamaz. Her insanın iyileşme süreci tepki derecesi farklı olur. Kesiler farklı kaynar farklı iyileşme süreçleri oluşur ve bu iyileşme süreci içerisinde kişi bu tür istekler ile gelince çoğu zaman kendisi için hayal kırıklığı olması gibi durumlar elbette mümkündür.

Sizlerinde anlayışla karşılaşacağı gibi kişinin yüz çehresi kendisine hastır. Kimi yuvarlak kimisi ince yapılıdır, hal böyle olunca bir burun birine uygun iken diğerine uygun olmaz. Asimetrik görünüz ve bu da zaten burnundan memnun olmayan kişiyi daha da mutsuz eder. Op. Dr. Bahadır Baykal‘ın önerisi doktora teslimiyet ve kendi simetrisine en uygun olanın yapılması için müsade edilmesi. Bu şekilde doktor tavsiye ve önerilerini önemseyen hastaların zaman içerisinde mutlu daha olduklarını ve çok daha doğal bir gürünüme sahip olduklarını söylüyor ve ekliyor ” Zaten Doğal Olan Değilmidir Güzel Olan”

Sevgiyle Kalın

Kaynak: http://burunestetigim.gen.tr/burun-estetigi/64-burun-ameliyati.html

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu