Tavsiye Ediyorum Burun Estetiği Yaptırmadan Önce İyi Araştırın

Burun Estetiği konusunda tavsiye mi paylaşmadan önce makalemi okumanızı rica ediyorum. Bu makale de size bir çok bilgi aktaracağım ve ince eleyip sık dokumanızı önereceğim.

Tavsiye ediyorum burun estetiği yaptırmadan önce iyi araştırın çünkü bu tür bir estetik ameliyat sıklıkla yapılabilecek yok olmadı bir daha yaptırayım diyebileceğiniz basitlikte bir operasyon asla değildir. Elbette düzeltme ameliyatları yapılabilmektedir ama bu hem ilk ameliyatınızdan daha maliyetli olacaktır hem de ne gerek var ki tekrar, tekrar bıçak altına yatasınız.

Burun Estetiği için oldukça talep olması rekabeti de beraberinde getirmektedir. Bu rekabetin elbette ameliyat olmak isteyen kişiler için olumlu yönde bir faydası vardır o da tüm doktorların bu rekabet altında kendilerini her daim geliştirmek zorunda olmalarıdır.

Bu rekabetin yaratmış olduğu fiyat politikası da yine burun estetiği olmak isteyen kişilerin işine gelmektedir. Elbette bütçe çok önemli ama aslında bir çok kişi ucuza değil ortalama bir fiyata en iyi şekilde karşılanmak, ön teşhis koydurmak ve samimi biçimde doktorun elinden gelenin en iyisini yapmasını beklemektedir.

Bir çok kişi doktorları işlerini bazen savsaklamak ile suçlamaktadırlar, burada bence işini aşkla yapan işinde uzman plastik cerrahları bularak kendilerini teslim etmeleri çok önemli.

Elbette işin bir de doktor tarafından görünen yanları var. Mesela artık günümüz de bilgi oldukça kolay ulaşılan bir şey. Bu sebeple de artık herkes bilgili ve kesinlikle araştırmadan asla kendini kimseye körü, körüne teslim etmiyor. Bu kesinlikle iyi bir şey ama bazı kişiler de var ki doktorun işini doktordan daha çok bilir gibi takılmaktan kendilerini alı koyamıyorlar.

Bu aslında ince bir çizgi, bu çizgiyi aşmamak çok önemli bize göre. Yani doktorların da hastalardan şikayeti çok bilmişlik taslamaları. Yani diyorlar ki bazen öyle hastalar geliyor ki onları hayretler içerisinde dinliyoruz. Bu karşılıksız aşırı öz güvene nasıl sahip olabiliyorlar şaşkınlıkla seyrediyoruz ve bu tür kişileri ameliyat etmekten çekiniyoruz.

Bazen ellerinde bir fotoğraf ile geliyorlar burunlarının o resimdeki kişi ile aynı olsun istiyorlar ve bunu da tam olarak nasıl yapacağımızı bize anlatıyorlar diyorlar ve ekliyorlar insanın içinden o zaman kendi ameliyatınızı kendiniz yapsanız ya demek geliyor. Bizce haklılar sonuçta yılların deneyimi olan işinde uzman doktorlar madem ki o kişiyi seçtiniz ve fikrini almaya gittiniz o zaman biraz saygı gösterin doktoru dinleyin ve size göre bilgisi yeterli değilse, kendisine güven duymadıysanız teşekkür edin ve arayışınıza devam edin, öyle değil mi? Ama kesinlikle Doktor’a işini öğretmeye çalışmayın.

Bu günümüz internet çağının çok bilmişliği ile de alakalı aslında birazda.

Burun Estetiği Doktor Tavsiyesi

Böyle bir tavsiye de bulunmak elbette doğru değil, bize göre doktor tavsiye edilmez ama tecrübe ettiğimiz tanımaktan memnun olduğumuz ve size de bir araştırın kendisini bir dinleyin diyebileceğimiz, yine işini aşkla yapan uzman be çok başarılı bir doktordan bahsetmeden geçemeyeceğiz Op. Dr. Bahadır Baykal Kendisi Burun Estetiği konusunda oldukça kapsamlı bir bilgiye sahip web sitesinden oldukça fazla detaya ulaşabilirsiniz http://www.bahadirbaykal.com/

O kadar detaylı anlatmış ki bir çok yer de bu kadar detaylı açıklayıcı bir makale bulamazsınız. Okudukça anlayacaksınız sıra dışı ve popüler cümleler kurmadan size duymayı merak ettiğiniz detayları vererek tatmin eden bir kişi. Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığına inanan ve web sitesinde de tüm bilgilerini derinlemesine analiz edip son gelişen teknolojiler ile harmanlayıp güncel bilgiler olarak paylaşan bir Doktor Op. Dr. Bahadır Baykal mutlaka takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kendisi ile tanışma fırsatı buldum oldukça samimi şekilde tüm sorularıma cevaplar verdi güncel bilgisi beni çok etkiledi çünkü konuşurken o kadar akıcı ve gelişen bilimi takip ettiği o kadar belli ki tek amacı başarılı olmak. Çok Burun Estetiği ameliyatı yapmak değil amacım diyor, amacım çok başarılı burun estetiği ameliyatları gerçekleştirmek. Şansımıza biz ordayken oldukça çarpıcı bir güzelliği olan Yabancı uyruklu sanırım Avrupalı bir hanım efendi geldi muayenesine, gittikten sonra hastasının 15 gün önce Burun Estetiği olduğunu söyleyince çok şaşırdık çünkü ne bir morluk ne bir şişlik dikkatimizi çekmedi.

Artık gelişen burun estetiği ameliyatı yardımcı araçlarından olan mikro motor gibi teknolojik bir cihaz ile ameliyatların yapıldığını bize açıkladı. Bu yöntem ile eskisi gibi keski çekiçle değil neredeyse milimetrik oldukça hassas ve hata payını neredeyse sıfıra indiren gelişmiş ve oldukça etkili teknolojik aletler vasıtası ile mükemmeli yakalayabildiklerini çok başarılı operasyonlar gerçekleştirmenin artık kendisi için alışıldık olduğunu anlattı.

Yurt dışından çok hastasının gelmesinin sebebini sorduğumuzda ben sadece işimi yapıyorum güzel şeyler ortaya çıktıkça tavsiye ediliyorum ve başka hiç bir şey yapmıyorum diyor.

Bu bize göre çok güzel bir şey zaten bizim memleketimizin asıl sorunu işini iyi yapan insan sayısının azlığı değil mi?

İstanbul’da Burun Estetiği Doktor Tavsiyeleri

Peki yurt içi diye sorduğumuzda İstanbul’da Burun Estetiği Ameliyatı için çok fazla hastası olduğunu Ankara ve İzmir’in de bunu takip ettiğini söylüyor. O esna da kapı çaldı bir bey girdi içeri bizden müsade isteyen Bahadır Bey 20 dk sonra döndüğünde ki biz de zaten karşılama ve uğurlama esnasında duyduğumuz konuşmadaki şiveden tahmin edebilirdik, hastasının Mardin’den gelen bir erkek hastası olduğunu kendisini internet sitesinden bulduğunu, ilk geldiğinde çok telaşlı olduğunu, ilk burun ameliyatının başarısız olduğunu ve kendisinden revizyon burun estetiği konusunda yardım istediğini öğrendik.

Oldukça başarılı olan ikinci ameliyatı sonrası hastasının çok memnun olduğunu bunun kendisini de bir o kadar memnun ettiğinden bahsetti. Tekrar kapı çalınca biz de şahit olduk ki bu yoğunluk normal değil yani demek ki oldukça tercih edilen tavsiye edilen bir doktor gerçekten de kendisi.

Hocam dedim samimiyetle bu konu yani burun estetiğini kolay bir ameliyat gibi gösteriyorsunuz yani bunu söylemiyorsunuz da biz de uyandırdığınız etki bu, imajınız biz de bu şekilde oluştu bunun sırrı nedir diyince güldü. Arkadaşlar dedi bana haz veren ameliyat sonrası hastalarımın memnuniyeti onların iyileşme ve arzu ettikleri yeni burunlarına kavuşmuş olduklarındaki mutlulukları ve yüz ifadeleri için ben bu işi yapıyorum ve o kadar çok haz alıyorum ki bu işimi aşk ile yapmama sebep oluyor başka hiç bir sırrım yok dedi.

Bence mesleğiniz ne olursa olsun eğer işinizi aşk ile yapıyorsanız böyle bir başarı zaten kaçınılmaz olacaktır.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep FormuSubmit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews
Summary
Tavsiye Ediyorum Burun Estetiği Yaptırmadan Önce İyi Araştırın
Article Name
Tavsiye Ediyorum Burun Estetiği Yaptırmadan Önce İyi Araştırın
Description
Tavsiye ediyorum burun estetiği yaptırmadan önce iyi araştırın çünkü bu tür bir estetik ameliyat sıklıkla yapılabilecek yok olmadı bir daha yaptırayım diyebileceğiniz basitlikte bir operasyon asla değildir.
Author
Publisher Name
Burun Estetiği Doktoru Op.Dr. Bahadır Baykal
Publisher Logo