Vajina Estetiği Daraltma ve Dış İç Dudak Estetiği

Vajina Estetiği bir bütün halde ele alınmalıdır, Dış Dudak Estetiği ya da Vajina Daraltma olarak düşünülmemeli detaylıca genital güzelleştirme olarakta adlandıracağımız kapsamlı bir vajina estetiği düşünülmelidir.

Kadınların doğum sonrası yaşadıkları klasik sorunlardan olan vajina esnemesi ya da yıllara meydan okuyamayan yer çekimine yenik düşen ya da genetik yapısı nedeni ile dış dudak sarkmasından şikayetçi olabilirsiniz, yıllar içerisinde vajina kararması gibi sorunları yaşıyor da olabilirsiniz.

İşte tüm bu sebepleri bir arada yaşamak ya da bazılarını kısmi yaşamak canınızı çok sıkmasın artık tüm bu ve benzer sorunlar için etkili çözümler bulunuyor.

Bilimkurgu çağında yaşıyoruz ve artık bireyler sadece yüz estetiğine değil tüm vücut estetiğine önem veriyor, buna genital bölge de dahil elbette.

Tüm bu sorunları başlıklar altında incelemek ve irdelemek istiyoruz

vajina estetiği daraltma ve sarkma tedavisi

Dış Dudak Sarkmasına Karşılık Vajina Estetiği İle İlgili Ne Yapabilirsiniz?

Özellikle ayakta dururken sarkma oluyor ya da cinsel ilişki esnasında penisin girişine mani oluyor ise bu oldukça sıkıntılı olabilir. Mayo ya da Bikini giydiğiniz de dışarıdan belli oluyor olabilir veya kot veya tayt gibi dar kıyafetlerin kullanımında sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. tüm bu problemlerin estetik olarak çözümü artık mümkün ve oldukça sık yapılan operasyonlar arasına girmiş bulunuyor.

Dış dudak sarkması yaklaşık 60 dk. içerisinde yapılabilmektedir. Yapılacak müdahaleye doktor muayenesinden sonra karar verilir ve çeşitlilik gösterebilir. Eğer Liposuction uygulanacaksa çok ufak noktasal kesilerden içeri girilerek işlem yapılır. Dikişler kendiliğinden eriyeceği için dikiş alınma süreci olmayacaktır. 15 gün içerisinde tüm yaralar da iyileşme olur ve iki ila üç hafta içinde cinsel ilişkiye girilmesinde sıkıntı yaşanmayacaktır.

Dış Dudak Dolgunlaştırma Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

Daha dolgun bir vajina görünümü için belki de en iyi yöntem Cihantimur Yağ Transferidir diyebiliriz. Tamamen size ait yağ dokunuzun Cihantimur Yağ Transferi ile alınıp Vajinanın daha dolgun olması sağlanır ve etkileri oldukça başarılıdır. Bu operasyon esnasında hem belli miktar fazla yağınızdan kurtulursunuz hem de Vajina Dolgunlaştırması için bire bir tamamen size ait yağ dokusu ile mükemmel bir çözüm üretmiş olursunuz.

vajina estetiği kararması tedavisi

İç Dudak Sarması Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

Bir çok kadının ortak şikayetidir vajina da iç dudak sarkması. Çalışırken bile kendisini rahatsız edebilir ya da cinsel ilişki esnasında penisin vajinaya girmesine engel olup can yanmasına sebep olabilir. Bu tür istenmeyen durumların önün geçebilmek için Lazer İle Vajina Estetiği yani İç Dudak Sarkmasına lazer ile müdahale edilerek sorunun izsiz olarak giderilmesi mümkün olmaktadır.

Hastanın çok hızlı iyileşmesi lazer ile olan kesilerin iz kalmadan hızlı iyileşmesi hem de bir kaç gün içerisinde iyileşmesi mümkündür. Kişi bir kaç gün içerisinde dilerse cinsel ilişkiye girebilir. Her hangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Hızlı bir operasyon olması kişilerin operasyon sonrası aynı gün taburcu olabilmeleri ekstra olumlu ekstralardandır.

Vajina Kararmasına Çözüm Nedir?

Vajina da oluşan PİGMENTASYON problemi vajina da kararmaya sebep olabilir. Vajina Kararma sorununa çözüm olarak bu tür pigment kaybının yine Op. Dr. Bülent Cihantimur’un bulduğu ve tüm Dünya’ya tanıttığı Örümcek Ağı Estetiği ile çözüm bulunabilir. Elbette sorunu tam olarak tespit etmek ve kişiye özel çözüm üretmek en doğrusu olacaktır.

Klitoris Estetiği Nedir?

Klitoris estetiği de başka bir vajina estetiği çeşididir. Vajinanın dış bölümünün fazla yağlı olması klitorisin çok arka planda kalmasına sebep olabilir. Bu durum cinsel ilişki esnasında alınan zevkin miktarını düşürebilir. Estetik International da bu bölgenin genital güzelleştirme teknikleri ile olması gereken boyuta getirilerek cinsel ilişki esnasında alınan zevkin arttırılması mümkün olabilmektedir.

vajina estetiği

Vajina Estetiği İle Vajina Güzelleştirme Mümkün mü?

Vajina Estetiği konusunu detaylıca ele alan bir bütün halinde genital güzelleştirme hakkında yaptığı çalışmalar sayesinde ödül alan Estetik International kurucusu Op.Dr. Bülent Cihantimur özellikle Monaco da yapılan Dünya Estetik Cerrahi Kongresinde Altın Bisturi ödülüne layık görülmüş ve çalışmaları oldukça beğeni toplamış bir estetik cerrah.

Vajina Estetiği ile günümüz moren kadını hayallerinin ötesine geçebiliyor. Hem kendi dış görünüşü hem de mükemmel bir cinsel hayat için yapabileceğinin en iyisini yapmaktan çekinmiyor. Tabuları yıkıp kendine daha çok önem veriyor ve Estetik Cerrahi alanındaki tüm bu gelişmeler sayesinde bir bütün olarak fayda sağlayabiliyor.

Kişilerin kendi cinsel yaşamlarını önemsemesi kadar doğal bir durum olamaz. Örneğin iç dudak sarkması penisin vajinaya girmesi esnasında sorun çıkartabilir. Penise iç dudağın engel olması erkeğin fazlaca bastırması kadına acı verebilir.

Bir diğer sık yaşanan durum ise vajina dudak sarkması sebebi ile oluşan tahrişlerin acı vermesidir. Bu durum giyilen kıyafetten iş hayatına bir çok sıkıntıyı beraberinde getirebilir.

Günümüzün yoğun çalışan iş kadınları bu tür istenmeyen durumları asla es geçemiyor ve mutlaka hızlı ve kesin tedavi yöntemlerini seçiyor. İşte bu sebepledir ki belki de Türkiye’de en çok Vajina Estetiği alanında operasyon yapan doktorların başında geliyor Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Estetik International da en çok yapılan vücut estetiklerininden biri haline gelmiş olması da bunun ispatı oluyor.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu