Vajina Estetiği Daraltma ve Dış İç Dudak Estetiği

Vajina Estetiği bir bütün halde ele alınmalıdır, Dış Dudak Estetiği ya da Vajina Daraltma olarak düşünülmemeli detaylıca genital güzelleştirme olarakta adlandıracağımız kapsamlı bir vajina estetiği düşünülmelidir.

Kadınların doğum sonrası yaşadıkları klasik sorunlardan olan vajina esnemesi ya da yıllara meydan okuyamayan yer çekimine yenik düşen ya da genetik yapısı nedeni ile dış dudak sarkmasından şikayetçi olabilirsiniz, yıllar içerisinde vajina kararması gibi sorunları yaşıyor da olabilirsiniz.

İşte tüm bu sebepleri bir arada yaşamak ya da bazılarını kısmi yaşamak canınızı çok sıkmasın artık tüm bu ve benzer sorunlar için etkili çözümler bulunuyor.

Bilimkurgu çağında yaşıyoruz ve artık bireyler sadece yüz estetiğine değil tüm vücut estetiğine önem veriyor, buna genital bölge de dahil elbette.

Tüm bu sorunları başlıklar altında incelemek ve irdelemek istiyoruz

İlgili Sayfaya Git

Kadınlarda Vajina Estetiği ve Genital Güzelleştirme Hakkinda

Bir çok kadın genital kararma vajina da gevşeme gibi sorunlar ile doktorlarına başvuruda bulunuyor ve bu soruna Ödüllü Doktor Op. Dr. Bülent Cihantimur yenilikçi bir yöntemle yaklaşarak bu sorunlardan Vajina Estetiği ile kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Özellikle Vajina Estetiği konusunda Genital Güzelleştirme konusunda yaptığı çalışmalar nedeni ile ödüle layık görülen Op. Dr. Bülent Cihantimur bu konuda oldukça başarılı. Estetik İnternational kurucusu olan Cihantimur bir çok TV programında bu konu hakkında detaylı bilgilendirme programlarına katıldı belki denk gelmişsinizdir. Monaco da yapılan bir Plastik ve Estetik Cerrahlar kongresinde yapmış olduğu sunum üzerine çok etkilenen üyeler tarafından Vajina Estetiği ve Genital Güzelleştirme üzerine ödüllendirilmiştir.

Dünya Plastik Cerrahi Kongresinde ( World Plastic Surgery Congress ) Golden Bistoury Ödülüne layık görülmüştür.

İlgili Sayfaya Git